balloon-e1496179353854

Dzień Dziecka na Pradze

W najbliższy weekend 3 i 4 czerwca na warszawskiej Pradze nie zabraknie atrakcji dla dzieci, które obchodziły swoje święto 1 czerwca. Gdzie warto się wybrać? Polecamy nasz krótki przewodnik.

Sobota 3 czerwca 2017 

  • Dzień Dziecka z DK Praga

W Praskim Ogródku Sąsiedzkim, przy al. Solidarności 55, w godzinach 13.00-17.00, Dom Kultury Praga zaprasza na imprezę plenerową dla dzieci. W programie m.in.: malowanie buziek, tworzenie latawców, warsztaty plastyczne, pokazy cyrkowe, budowanie konstrukcji z klocków Lego oraz strefa sportu.

Wstęp wolny

  • Sportowy Dzień Dziecka

Z okazji XX-lecia Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ, na stadionie, przy ul. Kawęczyńskiej 44 już od godziny 10.00 czeka na Was wiele atrakcji. Swój udział zapowiedzieli między innymi piłkarze reprezentacji Polski w piłce ręcznej. Umiejętności lekkoatletyczne będzie można sprawdzić z olimpijką, medalistką Mistrzostw Świata i rekordzistką Polski na 400 m ppł, Anną Jesień. Na boisku rozegrany zostanie turniej drużyn podwórkowych w piłkę nożną. Ponadto na rodziny czekać będą strefy sportowo – rekreacyjne, gdzie równe szanse będą miały małe dzieci, jak i ich rodzice. Mniejsze dzieci będą mogły uczestniczyć w zabawach artystycznych i rekreacyjnych pod opieką animatorów lub pozjeżdżać z ogromnej zjeżdżalni. Dla pierwszych 900 dzieci, które wraz z rodzicami przyjdą 3 czerwca, zarejestrują się i wezmą udział w przygotowanych atrakcjach, organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale.

Wstęp wolny

  • Dzień dziecka z Radiem dla Ciebie w ZOO

Na wszystkich którzy w weekend wybierają się do warszawskiego ZOO czekają dodatkowe atrakcje. 3 czerwca w ramach Dnia Dziecka z Radiem dla Ciebie, od godziny 10.00 zaplanowano występy artystów, konkursy, pokazy, warsztaty gry na bębnach i wiele, wiele innych.

Obowiązuje bilet wstępu do ZOO.

  • Mała Akademia Praska. Do walizki chętnie zajrzę

W Muzeum Warszawskiej Pragi, przy ul. Targowej zaplanowano wspólne odkrywanie prawobrzeżnej Warszawy. Na program składają się interaktywne zwiedzania wystaw, spacery, warsztaty plastyczne i spotkania z artystami. Na dzieci czeka pełna dźwięków i zagadek wędrówka przez sale i piwnice, która zakończy się wspólną zabawą teatralną. Obowiązuje rejestracja na stronie internetowej muzeum.

Koszt udziału dziecka w zajęciach: 10 zł, wstęp wolny dla dorosłego opiekuna

 

Niedziela, 4 czerwca 2017

  • Księga Dżungli w warszawskim ZOO

Z okazji dnia Dziecka, 4 czerwca na terenie warszawskiego ZOO wystąpi gościnnie Teatr Roma z fragmentami Księgi Dżungli. Organizatorzy zapraszają o 17.30 do ogródka przy Willi na mała scenę.

Obowiązuje bilet wstępu do ZOO.

 

Zobacz również

blog comments powered by Disqus