??????

Grupa Kantar wybiera Konesera!

Kantar Millward Brown i Kantar TNS wynajęły 4,9 tys. mkw. powierzchni biurowej w Centrum Praskim Koneser. Tym samym firmy stały się największym najemcą inwestycji, zlokalizowanej w samym sercu warszawskiej Pragi. Przeprowadzka do nowego biura planowana jest w maju 2018 roku.

Kim jest nowy najemca?

Grupa Kantar jest jedną z największych na świecie organizacji zajmujących się badaniami rynku i doradztwem. Firma zrzesza 12 specjalistycznych podmiotów i zatrudnia 30 000 pracowników w 100 krajach na całym świecie. Z usług grupy korzysta ponad połowa przedsiębiorstw znajdujących się na liście Fortune Top 500. W Polsce w Grupie Kantar działają dwa instytuty badań konsumentów Millward Brown i TNS. Millward Brown to jedna z wiodących światowych agencji badawczych i ekspert w zakresie badań nad skutecznością reklamy, komunikacją marketingową, mediami i siłą marek. Firma działa w ponad 56 krajach. Z kolei TNS doradza klientom w obszarach strategii rozwoju, zdobywania nowych rynków, innowacji, zmian wizerunku marki oraz zarządzania grupami interesu (stakeholder management). Dzięki obecności w ponad 80 krajach, TNS zna konsumentów lepiej niż jakakolwiek inna firma na świecie oraz rozumie ich indywidualne zachowania i postawy.

Decyzję o wyborze nowej lokalizacji skomentował prezes Kantar Insights Poland, Krzysztof Kruszewski.

Doskonała lokalizacja i wyjątkowość powierzchni biurowej w Koneserze są dla nas bardzo ważne. Jako część wiodącego holdingu komunikacyjnego WPP pragniemy być w miejscu, które oferuje najwyższą jakość i prestiż. Jesteśmy głęboko przekonani, że nasi pracownicy będą się świetnie czuli w obiekcie – zarówno w godzinach pracy, jak i w czasie wolnym, spędzając czas np. w sklepach i restauracjach.

Zobacz również

blog comments powered by Disqus