13461_l2

Grupa Ogilvy w Koneserze!

W ostatnim tygodniu media obiegła wieść, że w 2018 roku częścią Centrum Praskiego Koneser zostanie polski oddział Grupy Ogilvy, należącej do holdingu WPP. Firma będzie miała swoją siedzibę w nowo wznoszonym budynku P. Wybór lokalizacji podsumowała Zuzanna Warowna-Toruńska, prezes Grupy Ogilvy.

Wiemy, jak bardzo istotne jest otoczenie, które wspiera kreatywność. Dlatego biura Ogilvy na całym świecie są wyjątkowe – stawiamy na oryginalne lokalizacje i nieszablonowe rozwiązania architektoniczne. Doceniamy niepowtarzalny klimat Pragi, gdzie firmy z naszej Grupy są obecne od wielu lat, dlatego szukając nowego biura wybór Konesera był dla nas dość oczywisty.

Grupa Ogilvy ma swoje oddziały w ponad 120 krajach. Firma liczy niemal 70 lat, a w Polsce obchodzi swoje 25 urodziny. Zajmuje się szeroko rozumianą komunikacją. Jak sami deklarują nie dzielą jej na ATL, BTL, digital, PR, shopper marketing, itp. tylko projektują kampanie oparte na solidnej długoterminowej idei.  Jako część międzynarodowej korporacji, posiadają narzędzia oraz możliwości analizy rynków i bycia na bieżąco z wszystkimi najnowszymi trendami. Jednym z filarów Ogilvy jest partnerstwo – zarówno z klientami, jak i z partnerami biznesowymi. To obiecujący początek współpracy z Centrum Praskim Koneser.

Ogilvy to kolejny zastrzyk kreatywnej energii w gronie najemców Konesera. Oprócz działającego od 2015 roku Google Campus, dedykowanego start-upom, wśród najemców Konesera znalazły się innowacyjne firmy z obszaru przemysłu i nowych technologii.

Zobacz również

blog comments powered by Disqus