fot-Maciej-Kruger170926_2MK9681

Kolejna wiecha w Centrum Praskim Koneser! Tym razem świętowano jej zawieszenie na ostatnim budynku mieszkalnym „Skarbnica”!

26 września 2017 roku, o godzinie 12.00, w Centrum Praskim Koneser odbyła się symboliczna uroczystość zawieszenia wiechy z okazji zakończenia stanu surowego w budynku „Skarbnicy” – ostatniej z trzech mieszkaniowych inwestycji na terenie rewitalizowanej Wytwórni Wódek. Koneser to największy na terenie Warszawy projekt skoncentrowany na zaadaptowaniu przestrzeni postindustrialnej. W spotkaniu wzięło udział wielu znakomitych gości, w tym przedstawiciele inwestorów, lokalnych władz i mediów. Pierwsi lokatorzy zamieszkają w „Skarbnicy” w październiku 2018 roku. Na ponad rok przed zakończeniem budowy, poziom sprzedaży lokali mieszkalnych przekroczył już 50 %.

Budynek „Skarbnicy” to 108 mieszkań typu soft-loft, liczących od 27 do 143 m2. Ten typ mieszkań charakteryzuje się wysokimi 3-metrowymi pomieszczeniami oraz przestronnymi, dużymi oknami. Budynek „Skarbnicy” aktualnie osiągnął stan surowy. Ukończone zostały stropy na wszystkich kondygnacjach oraz położony został dach. Prace budowlane postępują sprawnie i zgodnie z harmonogramem.

Wydarzenie podsumowali prezesi BBI Development:

Jesteśmy dumni, że jako inwestor przyczyniamy się do przywrócenia potencjału tej do niedawna niedocenianej dzielnicy. Popularność Konesera wśród najemców komercyjnych i klientów mieszkaniowych to dowód, że Praga to doskonałe miejsce do życia, pracy oraz wypoczynku – powiedział

Michał Skotnicki, Prezes spółki BBI Development, jednego z właścicieli Centrum Praskiego Koneser.

Oferowane w ramach Centrum Praskiego Koneser mieszkania stanowią część wielofunkcyjnej przestrzeni, łączącej cele mieszkaniowe, biznesowe, usługowe i kulturalne. Niepowtarzalna atmosfera dzielnicy, bogata oferta kulturalna, sprawna komunikacja dzięki drugiej linii Metra czy planowana budowa pieszo-rowerowej kładki między ulicami Karową i Okrzei to czynniki, które przekonują do przeprowadzki na prawą stronę Wisły. W tym kontekście Koneser, projekt wyjątkowy pod każdym względem i niezwykle ważny dla dzielnicy, rysuje się jako symbol nowoczesnej Pragi – podsumowuje Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development.

 

 

 

Zobacz również

blog comments powered by Disqus