30052527_1686638388096620_5933601818375040034_o

Kronika Konesera – zaglądamy na plac budowy

Tradycyjnie już zaglądamy na plac budowy Centrum Praskiego Koneser. W niewiarygodnym tempie, ten do niedawna zaniedbany kwartał, zamienia się w wielofunkcyjne, lifestylowe centrum miasta. Aby nie być gołosłownym, poniżej zamieszczamy najnowszą sesję zdjęciową, która najlepiej oddaje postęp prac. I przypominamy, otwarcie Konesera już jesienią 2018 roku!

Biura, sklepy, restauracje, wydarzenia – już niebawem wszystkie potrzeby będziemy mogli zrealizować w Centrum Praskim Koneser

Stary Magazyn Spirytusu, czyli powstająca właśnie nowa restauracja legendarnej Grupy Warszawa. Będzie to miejsce niezwykłe! Ozdobą wnętrz będą elementy pochodzące z wyposażenia dawnej Wytwórni Wódek.

Nowoczesne centrum konferencyjno-eventowe, odznaczające się oryginalną architekturą już niebawem stanie się miejscem najlepszych warszawskich koncertów, targów, wystaw, warsztatów dla dzieci i imprez kulinarnych. 

Pierwszy w Warszawie, butikowy hotel Moxy będzie miał siedzibę właśnie Koneserze. Rewitalizowana zabytkowa część będzie uzupełniona nowoczesną zabudową. 

Zobacz również

blog comments powered by Disqus