bal-alsó_szöveg_Waberers.com_-1

LINK i Waberer’s Polska będą mieć swoje siedziby w Koneserze

Centrum Praskie Koneser pozyskało kolejnych najemców biurowych, tym razem z branży transport-spedycja-logistyka (TSL). LINK Sp. z o.o. i Waberer’s Polska, spółki branży TSL należące do Grupy Waberer’s International, wynajęły w sumie 728 mkw. biur w Koneserze. W ten sposób poziom komercjalizacji biur w Koneserze wynosi 92%.

Spółka LINK podpisała umowę najmu lokalu o powierzchni 435 mkw. w nowo wznoszonym budynku P, położonym od strony ulicy Białostockiej. LINK jest jednym z największych w Polsce dostawcą nowoczesnych rozwiązań w branży TSL. Firma należy do Grupy Waberer’s International, której polska siedziba także znajdzie się w Koneserze. W ubiegłym roku firma Waberer’s Polska podpisała umowę najmu 293 mkw. powierzchni biurowej.

Przedstawiciele LINK wybrali Konesera na siedzibę spółki ze względu na liczne udogodnienia dla pracowników – doskonałą lokalizację, starannie zaprojektowany teren zewnętrzny oraz bogatą ofertę gastronomiczno-usługową.

Jak decyzję komentuje Magdalena Bartkiewicz-Podoba, Dyrektor Generalny Liebrecht & wooD Poland?

Koneser jest niezwykle istotną inwestycją z perspektywy całej Warszawy. To projekt wielofunkcyjny, otwarty dla wszystkich, oferujący zupełnie nowe możliwości. Oryginalne połączenie klimatu historycznych zabudowań z nowoczesnością stworzy przyjazną przestrzeń, w której doskonale będzie czuć się cała społeczność Konesera – pracownicy biur, ich goście, mieszkańcy stolicy i turyści.

Zobacz również

blog comments powered by Disqus