images

Nowa odsłona kulinarnej Warszawy w Centrum Praskim Koneser

Centrum Praskie Koneser, pierwsze w Polsce wielofunkcyjnie centrum lifestylowe, ulokowane w samym sercu warszawskiej Pragi, to obok mieszkań i biur przestrzeń usługowa. Prawie 30 proc. z 21 800 mkw. powierzchni handlowej inwestycji zajmą restauracje, kawiarnie i kluby. Już wiemy, że jednym z najemców będzie Grupa Warszawa, która zajmie powierzchnię 580 mkw., w rewitalizowanym budynku G. W planach firmy jest wielopoziomowa restauracja z klubem i barem. Wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie stolicy zostanie otwarte w 2018 roku.

O tym co wyróżnia Konesera na tle innych inwestycji oraz podobnym do naszego spojrzeniu na warszawską Pragę mówił Norbert Redkie, jeden z twórców Grupy Warszawa.

Warszawa jest fantastycznym miastem, ma niesamowity klimat. Na tle innych stolic europejskich wyróżnia się niezwykłą dynamiką – to co w innych stolicach rozwijało się latami, w Warszawie dzieje się z miesiąca na miesiąc. Tu można spełniać marzenia i my je spełniamy. Naszą misją jest zmiana świadomości ludzi oraz przestrzeni, w jakiej funkcjonujemy. Przesuwamy granicę, tak aby nasi goście i klienci poznawali za każdym razem coś nowego. Chcemy, aby każdy mógł cieszyć się chwilą przy wykorzystaniu wszystkich swoich zmysłów. Naszym nowym projektem w Koneserze chcielibyśmy wpisać się w unikalną atmosferę warszawskiej Pragi.

Założyciele Grupy Warszawa – Norbert Redkie, Bartłomiej Kraciuk oraz Hubert Karsz, działają od 2008 roku. Odpowiadają za stworzenie najciekawszych konceptów restauracyjnych i barowych w Warszawie, na przestrzeni ostatnich lat. Do Grupy należą, m.in. Zorza, Granda!, Szarotka, Weles i Biała – zjedz i wypij. W ich portfolio znaleźć można również Syreni Śpiew czy Stację Mercedes, miejsca niebywale popularne przez kilka ostatnich sezonów. Inwestycje Grupy Warszawa odznaczają się nie tylko dbałością o stronę gastronomiczną, ale również wnętrza, dopracowane w każdym szczególe oraz zaprojektowane z wyczuciem łączącym aktualne trendy z tradycją i poszanowaniem historii danego miejsca.

Jak deklarują twórcy, Grupa Warszawa to firma stworzona z pasji do rzeczy pięknych. Dotychczasowe realizacje są dowodem, że to nie tylko idea, ale fundamentalne założenie. Zawsze rzetelnie wypełniane. Pozostaje nam zatem cierpliwie czekać na 2018 rok i kolejne wielkie otwarcie!

 

Zobacz również

blog comments powered by Disqus