41311efd-e108-48e1-8751-da0f5654b421

Ośrodek „NAMYSŁOWSKA” przechodzi gruntowny remont. Jak będzie wyglądał?

Prace renowacyjne wokół dobrze znanego Warszawiakom obiektu sportowego przy ul. Namysłowskiej nabierają tempa. Jakie zmiany są planowane i na jakie atrakcje mogą liczyć odwiedzający już niebawem?

Największy basen zewnętrzny będzie miał wielkość około 1200 mkw lustra wody i połączony będzie z kilkoma zjeżdżalniami. Tuż obok znajdzie się plaża i atrakcje dla dzieci. Na Namysłowskiej powstanie również zupełnie nowy obiekt sportowy. Latem lodowisko zamieni się w rolkowisko. Dzięki otwartej koncepcji budynku możliwa będzie jego czasowa adaptacja do potrzeb kulturalnych.

- Oprócz dobrze znanych warszawiakom basenów, na Namysłowskiej pojawi się ogólnodostępna strefa sportów miejskich, a przede wszystkim pełnowymiarowe kryte lodowisko, które latem wykorzystywane będzie mogło być przez rolkarzy – informuje wiceprezydent Renata Kaznowska.

Jak podaje miasto, w budynku głównym, gdzie jest basen zostanie nadbudowany taras oraz część dachu pływalni od strony frontowej. Zmieni się też sama pływalnia, gdzie pojawią się metalowe niecki basenowe. Na piętrze powstanie widownia.

W budynku basenu głównego utworzona zostanie również strefa SPA. W jej wnętrzu znajdziemy kompleks saun składający się z biosauny, sauny parowej, fińskiej i infrared. Dostępna będzie również strefa fitness o powierzchni ponad 660 m2. Funkcje gmachu uzupełnią szatnie, a także sala multimedialna, zaplecze administracyjne oraz pomieszczenia techniczne.

Poniżej prezentujemy wizualizacje.

Zobacz również

blog comments powered by Disqus