E3_Frame8_G01

Poziom sprzedaży mieszkań w budynku „Skarbnica” przekroczył już 75%

Budynek „Skarbnica” to trzeci i ostatni budynek mieszkalny na terenie kompleksu Centrum Praskie Koneser – wielofunkcyjnej przestrzeni lifestylowej i największego na terenie Warszawy projektu rewitalizacyjnego. Według najnowszych danych inwestora, na ponad 7 miesięcy przed oddaniem budynku do użytku, poziom sprzedaży lokali mieszkalnych przekroczył już 75%.

Część mieszkaniowa Konesera, za którą w całości odpowiada spółka BBI Development, tworzą trzy budynki – „Wytwórnia”, „Mennica” i „Skarbnica”. Dwa pierwsze, już zamieszkane, zostały oddane do użytku odpowiednio w 2015 i 2016 roku. Aktualnie trwają prace w ostatnim budynku „Skarbnica”, w którym znajdzie się 108 mieszkań typu soft-loft, liczących od 27 do 143 m2. Charakterystyczne cechy tego typu lokali to wysokie 3-metrowe pomieszczenia oraz przestronne, duże okna. Chociaż termin oddania budynku do użytku zaplanowano w październiku 2018 roku, zainteresowanie mieszkaniami w „Skarbnicy” jest duże i nie słabnie.

Jesteśmy dumni, że mieszkania na terenie Konesera cieszą tak taką popularnością wśród nabywców szczególnie, że wokół powstaje wiele konkurencyjnych inwestycji. Sprzedaż na poziomie 75% na ponad pół roku przed oddaniem budynku do użytku to imponujący wynik. Klienci wybierając nasze mieszkania cenią nie tylko ciekawą architekturę czy wysoką jakość materiałów, ale również wielofunkcyjne otoczenie, jakie tworzy kompleks Centrum Praskie Koneser. Dodatkowym atutem jest doskonała lokalizacja – świetna komunikacja z centrum miasta i bliskość stacji metra. Przez kilka następnych miesięcy planujemy nadal angażować się w targi branżowe i spotkania bezpośrednie, które pozwalają nam przybliżyć ofertę „Skarbnicy” wszystkim zainteresowanym zakupem mieszkania – komentuje Małgorzata Bauer, Kierownik Działu Sprzedaży mieszkań w Centrum Praskim Koneser.

Założenie urbanistyczne Centrum Praskiego Koneser opracowali architekci Juvenes-Projekt. Za projekt budynku „Skarbnicy” odpowiada pracownia Are, a jego generalnym wykonawcą jest firma JP Contracting.

Więcej na temat inwestycji mieszkaniowej w Koneserze można znaleźć pod adresem http://konesermieszkania.pl/pl/skarbnica/

Tel. (22) 337 17 71

Zobacz również

blog comments powered by Disqus