31190011_2016372415100535_1520141418868244480_o

Slow Weekend w maju na Pradze

Chcesz dowiedzieć się  na czym polega idea slow w modzie, wzornictwie, jedzeniu, kosmetykach oraz w formie spędzania wolnego czasu? Przyjdź na Slow Weekend i przekonaj się na własnej skórze, dlaczego warto wybierać opcję slow. Już 19 i 20 maja przestrzeń hall Mińska 65 przemieni się w magiczny ogród wypełniony wyjątkowymi produktami. 

Inicjatywa Slow Weekend znana jest od kilku lat. Cykliczne spotkania, podczas których można nie tylko odpocząć, ale również znaleźć jedyne w swoim rodzaju produkty na stałe wpisała się w wiosenno-letni kalendarz imprez. Wydarzenie tradycyjnie jest podzielone na strefy: Moda i akcesoria, strefa Męska, strefa Ciało, strefa Design, strefa Zwierzaka oraz Slow Food. Nie zabraknie strefy Warsztatownia, w której będzie można stworzyć nowe rzeczy lub odnowić znoszone ubrania. Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych uczestnikach. Z myślą o nich powstanie dedykowana przestrzeń pełna aktywności i atrakcji.

Slow Weekend to aż dwa dni na bezstresowe zakupy, oderwanie się od codzienności i spędzenie całego dnia ze znajomymi i rodziną. W ten weekend to właśnie na Pradze będzie można spotkać najlepszych polskich projektantów, twórców i designerów. 

Zapraszamy!

Zobacz również

blog comments powered by Disqus