36834032_1194501877358035_1669303464099840000_o

Warszawiacy już we wrześniu będą ucztować na Placu Konesera!

Sezon wakacyjny obfituje w wydarzenia, podczas których możemy spędzić czas całą rodziną. Festiwale, markety, kina plenerowe, warsztaty, sport – zarówno dorośli jak i dzieci każdego dnia naprawdę mają w czym wybierać. Jest jednak na mapie Warszawy miejsce, które przygotowuje we wrześniu event jakiego do tej pory w stolicy nie było. Większy niż piknik, skierowany do wszystkich i co ważne całkowicie bezpłatny. Kiedy? 22 i 23 września. Gdzie? Na Placu Konesera. A co? Wielką Ucztę Warszawską!

Wielka Uczta to sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów! Nowa formuła spędzania czasu przy jedzeniu, znana doskonale w europejskich miastach, nareszcie zawitała do Warszawy. Co nas czeka? W menu Wielkiej Uczty znajdziemy specjały – kultowe propozycje ulubionych warszawskich lokali gastronomicznych, świeże produkty na wynos, najlepsze trunki. Blisko 200 wyselekcjonowanych wystawców zaprezentuje swoje potrawy, wyroby i przetwory. Jedzenie to nie wszystko! Po posiłku na gości uczty czeka plenerowe kinie, w którym odbędzie się festiwal filmów o jedzeniu. Inne atrakcje to potańcówki przy muzyce dawnej Warszawy, warsztaty gotowania i bar. Zgodnie z porzekadłem, dla każdego coś dobrego. 

Siadamy przy wspólnym stole. Na Wielkiej Uczcie pojawi się najdłuższa ława biesiadna w Warszawie. Będziemy jeść, pić i rozmawiać! Pierwsza edycja Wielkiej Uczty odbędzie się w Centrum Praskim Koneser, ponieważ nie wyobrażamy sobie lepszego miejsca do ucztowania, niż dawna warszawska fabryka wódek. 

Zapraszamy już dziś!

Zobacz również

blog comments powered by Disqus