19092743_792754604222843_130050715767127235_o

ZOO Market już od tego weekendu na warszawskiej Pradze!

W każdą sobotę i niedzielę, plac znajdujący się obok ZOO, tylko 500 metrów od Kolumny Zygmunta, zmieniać się będzie w tętniąca życiem przestrzeń handlowo-kulturalną. Co czeka odwiedzających? Warsztaty, koncerty, panele dyskusyjne i zakupy vintage z praskim klimatem, warszawskim sznytem i polską produkcją.

Znajdziecie tu płyty winylowe, starocie, owoce, świeże i wędzone ryby, biżuterię, meble, rękodzieło, rzemieślników, kwiaty, bogatą ofertę ubrań vintage i wiele innych. Organizatorzy proponują również mnóstwo cyklicznych eventów-niespodzianek, jak choćby flagowe Podwieczorki na ZOO Markecie. Na scenie będą odbywać się koncerty, występy komików i improwizatorów, wystawy, warsztaty, panele dyskusyjne, pokazy mody oraz pokazy specjalne naszych wystawców. W opiece nad dziećmi pomogą animatorzy.

Wielkie otwarcie ZOO Marketu już w ten weekend. Od godziny 12.00, w sobotę 24 czerwca czekają: wata cukrowa, lemoniada, muzyka z winyli, wystawcy i stanowisko naprawy rowerów. Cała niedziela zaplanowana jest z kolei w prawdziwie praskim klimacie, z muzyką na żywo.

Więcej o ZOO Markecie przeczytacie tutaj: www.facebook.com/zoofleamarket/

Zobacz również

blog comments powered by Disqus